Halina Sikora – 1. místo
Gymnázium Český Těšín
1930–1935, Jaroslav Frágner, Frýdecká 30, Český Těšín
Pošta Český Těšín
1930 – 1931, Josef Zadražil, Nádražní 2, Český Těšín
Martin Kubečka – 2. místo
Obchodní a obytný dům pojišťovny Réunione Adriatica di Sucurta
1927–1928, Karel Kotas, Puchmajerova 5, Zámecká 20, Moravská Ostrava
Eliška Bochňáková – odměna
Rodinný dům Rudolfa a Anny Míčkových
1931, Jan Jírovec, Bronzová 23, Slezská Ostrava
Vlasta Horáková – odměna
Tělocvična Krnov
1932–1933, Leopold Bauer, Petrovická 2, Krnov
Alena Krásná
Liskova vila
1935–1936, Lubomír Šlapeta, Čedičova 8, Slezská Ostrava
Lenka Kolarčíková
Nemocenská pojišťovna soukromých úředníků a zřízenců
1933, František Stalmach, Jan Svoboda, Sokolská 51, Moravská Ostrava
Mimo seznam – Nájemní a obchodní dům I. Schmelze
1911, Felix Neumann, 28. října 3 / 284 (Nádražní), Moravská Ostrava (více zde)
Jitka Horázná
Rodinný dům F. Kremera
1933–1934, Lubomír Šlapeta, Československé armády 10, Hlučín
Petr Pospíšek
Letovisko L. Jerie
1929–1930, Karel Kotas, Ostravice
Rodinný dům O. Eislera
1933–1935, Jacques Groag, Ostravice
Eliška Kalinová
Plicní sanatorium Jablunkov
1933–1935, Miloš Laml, Jablunkov
Miroslava Veselková
Městská spořitelna a knihovna
1927–1929, Karel Kotas, Náměstí Eduarda Beneše 6, Moravská Ostrava
Obchodní dům Baťa
1936, František Stalmach, Jan Svoboda, Masarykovo náměstí 13, Moravská Ostrava
Aleš Břenek
Dům umění
1923–1926, František Fiala, Vladimír Wallenfels, Jurečkova 9, Moravská Ostrava
Generální ředitelství Severní dráhy Ferdinandovy
1939, Karel Kotas, Prokešovo náměstí 6, Moravská Ostrava
Andrzej Branny
Gymnázium Český Těšín
1930–1935, Jaroslav Frágner, Frýdecká 30, Český Těšín
Jakub Kožiál
Rodinný dům R. Hesse
1934–1935, Lubomír Šlapeta, Čestmír Šlapeta, Englišova 45, Opava
Vila Ericha Lassmanna
1932 – 1933, Otto Reichner, Rooseveltova 37, Opava
Ondřej Vrbík
Anglo-československá banka
1923–1924, Josef Gočár, Nádražní 3, Moravská Ostrava
Obchodní dům Baťa
1936, František Stalmach, Jan Svoboda, Masarykovo náměstí 13, Moravská Ostrava
Dům umění
1923–1926, František Fiala, Vladimír Wallenfels, Jurečkova 9, Moravská Ostrava
Magda Bařinová
Dům umění
1923–1926, František Fiala, Vladimír Wallenfels, Jurečkova 9, Moravská Ostrava
Anglo-československá banka
1923–1924, Josef Gočár, Nádražní 3, Moravská Ostrava
Liskova vila
1935–1936, Lubomír Šlapeta, Čedičova 8, Slezská Ostrava
Mimo seznam – Penzijní ústav Báňské a hutní společnosti
1930 Jaroslav Stovkař-Bernkopf, Prokešovo nám. 5, Moravská Ostrava
Dana Balážová
Rodinný dům Rudolfa a Anny Míčkových
1931, Jan Jírovec, Bronzová 23, Slezská Ostrava
Petra Dočekalová
Obchodní dům Brouk a Babka
1928-1930, Karel Kotas, Smetanovo náměstí 8, Moravská Ostrava
fotografie © 2007, autor soutěžní fotografie a reprodukce
© 2007, SPOK – spolek pro ostravskou kulturu
šíření fotografií bez souhlasu autora nebo o. s. SPOK není možný žádným způsobem